Александр | 2014-11-20 07:48:36

Здравствуйте,подскажите -возможнно ли у нас зачатие естественным путём ?

Пол: мужской. Возраст: 33 года. Спермограмма Результаты обследования: Аналіз сім'яної рідини: Кількість-3,1 Колір-Сірувато-білій; Прозорість -мутна запах -Специфічний Консистенція-рідка через 30хв. В'язкість -0,2 Реакція(PH)-7,7 Кількість сперматозоїдів в 1 мл.-97 Кількість сперматозоїдів в еякуляті-300 Активно-рухомі-63% Малорухливі-13% Відсутність поступального рху -3% Нерухомі сперматозоїди-21% Живі-90% Мертві -10% З нормальною морфологією-85% Дегенеративні-15% Аглютинація сперматозоїдів ++ Клітини спермагонезу -2% Еритроцити -поодинокі Лейкоцити-поодинокі Епітеліальні клітини:уретри-поодинокі епітеліальні клітини:простати поодинокі сперматофаги - зерна ліпідів-помірна кристали Бетхера - шаруваті тільця - слиз - показник плодовитості Фарріса -258. нет -

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Дополнительно необходим мар-тест