factor | 2014-11-20 14:51:54

Профілактика захворювання на щитовидку

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрий день! Можете порадити профілактику захворювань щ/з, щоб підходила всій сімї, є маленька дитина 2 рочки. Чула про фрукт фейхоа. Робити з нього варення в співвідношенні 1:1 з цукром або медом, не варити і зберігати в холодильнику. І чи допомагає лікарство на основі лапчатки білої? Можливо якийсь медикаментозний спосіб, але щоб підходив дитині також, бо з морепродуктами в нас проблема, не хоче їсти.

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Окрім морепродуктів модуть бути дійсно фейхоа, ківі, зернятка яблук,грецький горіх,йодована сіль.