diana22 | 2014-11-23 14:44:14

герпес і вагітність

Пол: женский. Возраст: 22 года. доброго дня.скажіть будь ласка.у мене 8 тиждень вагітності. зявився герпес на губі.він і до вагітності часто проявлявся. що мені робити,як лікувати,і чи може це якось вплинути на дитину.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Діана! Це не проблема та на розвиток плода негативно не вплине. Раджу Вам скористатися місцевим засобом (ациком або герпевіром).