prettygirlusa | 2014-11-26 15:14:06

ГОРМОНИ

Пол: женский. Возраст: 26 лет. в мене повишений рівень ДГЕА-С 441 при нормі(98.8-340.0),кортизол трошки понижений 5.51 при нормі(6.2-19.4), тестостерон добре,інші гормони теж в нормі,МРТ наднирників робила,все добре....завагітніти не получається ,лікар рекомендує пропити дексометазон,що ви скажете на це? на УЗД ставлять діагноз гормональний дизбаланс,так як кажуть що не має жовтого тіла......маю трошки обволосіння на руках і підборідді,гормони не можу вреголювати вже десь 2 роки але тільки ДГЕА-С і кортизол,приймала верошпірон 100 місяць і Ярину 3 місяці ,без змін.....забула написати що вже 1 дитину маю 5 років,вагітність пройшла добре,на збереженні не лежала....

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Окрім ДГЕАСс такі гормони як пролактин, ТТГ,Т4в, АТПО ви сдавали? Якщо ні ,то треба сдати. На рахунок дексаметазону будь ласка приймайте.