oksana0944 | 2014-12-01 22:19:27

Відсутність задоволення, сухість і біль під час сексу..

Пол: женский. Возраст: 21 год. Добрий день! Звертаюсь до вас з думкою, що ви щось порадите.. до сексолога я не зверталась.. Мені 21 рік, і я не відчуваю оргазму, але це не головне. Перший секс у мене був в 15 років, було пару партнерів, та спала з ними всього по одному разу. Зараз маю хлопця, з яким 1 рік і 4 місяці разом. Проблема полягає в тому, що під час сексу мене всередині щось колить, болить..незручно.. і я не збуджуюсь взагалі.. Хлопець старається як може, допомагає, кращого для мене і не знайти.. і попередні ласки довгі, але все не то.. Мене не збуджують поцілунки, дотики, кунілінгус - просто легке задоволення..Нема такого поняття, що аж ціла трісусь чи хочу ще.. Приємно лиш від того, що хлопець мене любить і йому приємно під час сексу.. Цілий рік ми мучилися.. потім почалася проблема з надмірною сухістю, всі мої внутрішні статеві губи спухли, було неможливо рухатися навіть.. (Смазка була в мене ще до початку статевого життя, лиш під час поцілунку..) Тоді я вирішила, що зі мною дійсно щось не так. Пішла до гінеколога і він сказав, що хлопець просто повинен мені приділяти більше уваги під час сексу і в мене невеличке просто почервоніння..і все..історія повторювалась і повторювалась.. Я купила лубрикант, правда це не все не то.. Багато читала ще про довіру, що вона повинна бути в стосунках. Хлопця я люблю і вірю йому, та в мене просто з дитинства закладено, що я маю сам на себе покладатися завжди..Так як я сирота, тата з рочку немає, а мама - алкоголік, і з 12 років із нею не живу.. Живу з бабцею, з нею близькою ніколи не була.. Я почала старатися не накручувати себе, не думати про зайве під час сексу..Розслаблялась..На рік часу нарешті все почало налагоджуватися..біль ніби пропала, хоч і смазка так і не появилась, мені було дуже приємно і почала получати задоволення від нього та без оргазму, на нього я вже і не надіюсь.. Я люблю секс.. Навіть змирилась з тим, що в хлопця 'фонтан' і він вже не може більше, а я хочу ще..хоч і знаю що це ні до чого не приведе.. І цей період тримав 3 місяці.. Та знову повернулася біль, знову появилась сухість.. Так надоїло боятися сексу..Не хочу більше бачити як хлопець боїться зробити мені боляче, бо я не менше його хочу сексу.. Щей останні 2 місяці в мене молочниця..на тижні планую сходити нарешті до гінеколога.. Правда саме зараз я в розпачі, прочитала все можливе про ФРИГІДНІСТЬ..і я все більше переконуюсь, що я фригідна.. Також багато начиталася, що це все може пройти після народження дитини, надіюсь... Подружки лиш від одного доторку свого хлопця мокріють, получають оргазми один за одним..а я..як біла ворона..Хоч не враховуючи сексуальне життя - я від них набагато успішніша..Але забагато беру до голови, як кажуть.. Просто дуже переживаю за своє майбутнє.. завжди на сторожі, на відміну від інших. Надіюсь на вашу допомогу..! Дякую.

Ответы врачей 3

Щербакова Ирина Сергеевна
психиатр
Адрес: г. Киев медицинский центр "Довголіття родини", ул. Бажова, 13/9
Телефон: (044) 292-51-46, (067) 445-73-27, (050) 636-77-47, (044) 296-69-65
Вам всего 21. Для женской сексуальности это "детство". Вам не нужно ставить на себе крест. Вы правильно делаете, что читаете литературу и общаетесь со своим молодым человеком о Ваших сексуальных взаимоотношениях. Как только Вы научитесь полностью расслабляться, то все у Вас начнет налаживатся. И поймите, что все люди разные, и Вы не обязаны быть такими же как Ваши подруги. Наберитесь терпения и все у Вас получится. А по поводу болей обязательно обратитесь к гиникологу, так как воспалительные процессы (в том числе и молочница) могут давать боль при половом акте.
Невский Александр Владимирович
Психолог, психотерапевт
Адрес: Он-лайн кабинет http://alex-nevski.ru/
Телефон: +79780277710, [email protected], viber: +380990539529
Здравствуйте! Виной сухости и последующих неприятных ощущений во влагалище могут быть последствия дисбактериоза. Гинеколога необходимо посетить более компетентного, чем того, который обнаружив признаки кольпита ("покраснение"), заявил, что всё нормально. Обязателен трёхкратный мазок на микрофлору из влагалища. Наряду с ЛЕЧЕНИЕМ вам стоит поработать с сексологом(сексопатологом) над психологической проблемой блокировки ощущений, узнать ваш сексуальный профиль, объяснить, успокоить, дать программу изменений, довести до успеха. Это можно сделать только в рамках консультирования, долговременного.
Селюков Георгий Иванович
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754
У многих женщин способность испытывать оргазм возникает не сразу, а спустя некоторое, иногда довольно продолжительное время - месяцы и даже годы от начала сексуальной активности. Нередко эта способность появляется после первых (и даже повторных) родов. Такую задержку "старта" оргастической функции специалисты называют "ретардированая аноргазмия" (т.е. - запаздывающая). Она не является патологией, однако большая длительность "запаздывания" весьма угнетает :-(( У каждой конкретной женщины существует значительное количество факторов, тормозящих (даже блокирующих) половое влечение (либидо), сексуальную сатисфакцию (психологическое удовлетворение) и реализацию оргазма (физиологическое удовлетворение). В их числе психологические, физиологические, ситуационные и др. Степень их влияния зависит от еще большего количества условий (возраст, сексуальное воспитание, сексуальный опыт, тип личности и характера, "карта" эрогенных зон, темперамент, "половая конституция", "разбуженность" оргастической функции, образование, условия реализации сексуальных действий, день менструального цикла, наличие не сексуальных партнерских интересов и т.п.) Поэтому невозможно дать универсальный совет, пригодный для всех женщин и во всех ситуациях. Такие советы можно дать лишь каждой конкретной женщине, с учетом всех особенностей её сексуальной сферы и для конкретной ситуации. Десять женщин в одинаковой ситуации будут требовать ДЕСЯТИ РАЗНЫХ МОДЕЛЕЙ обследования и ДЕСЯТИ РАЗНЫХ ТАКТИК коррекции... Всё перечисленное оценить "через экран монитора" нельзя, поэтому надо идти на прием к РЕАЛЬНОМУ сексологу…