verrr | 2014-12-13 19:03:48

геморой

Пол: мужской. Возраст: 19 лет. Доброго дня. Вибачте за помилки. Я займався в залі, в перший раз робив станову тягу - заболів живіт, а також шрам від аппендиксу. Наступного дня я не зміг нормально сходити до туалету (стул був шириною як карандаш та невеликих розмірів,крові не було), сидячи на стулі в мене кольнуло в області ануса (це повторювалось тричі за день, а потім перестало), також з"явився зуд. Я звернувся до проктолога - та був обстежений - лікар сказав, що в мене немає геморою, але налилисб кров"ю анальні шишички (не помню точно як він назвав), прописав свічки венузол, ванночки, а також мазь. Венузол допоміг мені убрати неприятні симптоми, але після того як я припинив його приймати - все повернулось (до туалету я так і не ходив нормальон - пив проносні, кал був таким же) через неділю я спробував - детралекс,вже наступного дня кал прийшов до норми, пропив я його неділю. Але в мене ще залишились проблеми зі стулом, я кожного дня п'ю сену для послаблення, а також інколи знову з"являється зуд та невилака біль в області отвору, бо дуже важко хожу до туалету, приходиться довго тужитися. Ви можите мені допомогти, що мені робити? Щоб нормалізувати свій стан, а також чи можу я продовжувати займатися спортом? Вже пройшло 3 тижняі. звертався до проктолога

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. У вас на фоні інтенсивних фізичних навантажень відбулось загострення геморрою. Також не можливо виключити наявності у вас анальноі тріщини. Спробуйте провести наступний курс лікування: 1) "детралекс" по 2т в день курсом 1-2місяці. 2) мазь "Постерізан-форте" 2-3 рази на день 7 днів, далі мазь "Постерізан" вводити в анальний канал 2-3 рази в день 21 день. 3) не приймаєте постійно препарати сени - при постійному прийомі вони викликають виникнення звикання і агонії товстої кишки. 4) " Мукофальк" по 1п 3 рази на день 1-2 місяці + вазелінова олія по 1ст. Ложці 3 рази на день під час їжі.