нерегулярний цикл

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Мені 30 років. Цикл раніше був регулярний, останнім часом нерегулярний. Є проблеми з щитовидною залозою, АІТ. Планую вагітність, однак сьогодні 50 день циклу, місячних немає і тест негативний. Що робити? До лікаря через тиждень, проте я дуже переживаю? Який саме перелік аналізів лікар може назначити?

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Когда последний раз сдавали на гормоны щит. железы? Если прошло 6 мес, то нужно сдать на ТТГ,Т4св,АТПО,АТТГ, ПРОЛАКТИН,хориоеический гонадотропин.