Нерегулярний цикл

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Мені 30 років. Планую вагітність. У мене затримка місячних (60 днів цикл). Ходила до лікаря, вона оглянула і сказала здати аналізи на гормони щитовидки(тому що в мене проблеми з нею) і на пролактин та УЗД. Результати: матка: 46*39*45мм. Шийка матки: 27 мм. Товщина ендометрію: 16,6 мм. Правий яєчник: 39*20*40 мм. Лівий: 39*22*38 мм. Антитіла до тиреопероксидази IU/ml 124.00 (норма < 35), Тироксін вільний pmol/L 10.43 (норма)11,0 - 23,0, Тиротропін (ТТГ) mIU/L 2.13 (норма 0,25 - 5,0), Трийодтиронін вільний pmol/L 5.78 (норма 3,0 - 5,8). Пролактин 448,5 мМО/л ( норма 67-726 мМО/л). Пішла сьогодні до лікаря, а вона від сьогоднішнього дня на лікарняному. Що мені робити далі? Як викликати місячні? Можливо здати аналізи на інші статеві гормони? Підкажіть, будь-ласочка!!!!!!

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Вам нужно сдать на прогестерон,естрадиол,ЛГ,ФСГ, тестостерон св, ДГЕАс.