diana22 | 2014-12-26 20:35:26

температура

Пол: женский. Возраст: 22 года. д оброго дня. підкажіть будь ласка у мене 15 тиждень вагітності.завжди починаючи від 2 тижня тримається температура 37.0-37.4.робила аналізи на торч інфекції,токсоплазма-1.7. цитомегаловірус-2.9.герпес-1.5.а так зовнішніх ознак ніяких не має.нінащо більше не скаржусь. чи треба щось пити.і що можна і коли. мій лікар радить спробувати препарат Еребра.я не знаю що робити.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Діана! Загальновідомо, що субфебрильна температура - це нормальне явище при вагітності. Підйом температури обумовлений прогестероном - гормоном вагітності, тобто наявність температури свідчить про те, що прогестерону у Вас виробляється багато і це добре. Нічого приймати в даній ситуації не потрібно, не слухайте хибних думок. Всього доброго!