Ирина Кировоград | 2015-01-09 19:08:12

Кардіологія

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Добрий день! Підскажіть будь ласка, чи можна допомогти моєму дідусю (йому 69років). Зараз знаходиться на лікуванні в Черкаському кардіоцентрі. Йому сьогодні (09.01.2015р.) зробили Ехокардіографічне обстеження, Висновок: Значне розширення порожнин сердця. Помірна гіпертрофія міжшлункової перетинки базального відділа. Помірне зниження коротливої здатності міокарда. Легенева гіпертензія. Асцид. Правобічний гідроторакс Вегетації стулок аортального клапана до 1,5см що пралабують у виносний тракт лівого шлуночка. Недостатність аортального клапана 3 ст. Мітрального клапана 2 ст. Трикуспідального клапана 2-3 ст. пЛА 2 ст. Не виключено абсцес кореня аорти у проекції правого синусу Вальсави. Чекаємо Вашої відповіді. Дякую!

Ответы врачей 1

Фесюк Галина Николаевна
кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, UBI медицинский центр, Клиника Санте, Клиника семейной медицины 'Vistamed'
Телефон: 066-465-99-09
Тут можно запідозрити септичний ендокардит. Це серьйозне захворювання. Лікується переважно великою кількістю антибіотиків і оперативним хірургічним втручанням.