В мене під лівою груддю іде набряк

Пол: женский. Возраст: 17 лет. Добрий день, мені 17 років. В мене під лівою груддю іде набряк, і на ньому синяк маленький і на тому синці маленька точка і вона іде в середину в грудь. При нажименні на грудь болить.Ощупувала набряк то на ньому немає ніяких потовщень. І цей набряк в мене вже пару років він не міняється і не пропадоє. Він став тоді коли почали рости груди. Що це може бути?

Ответы врачей 1

Бобыляк Олег Романович
онколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Драгоманова, 21-А, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Вам потрібно звернутися до лікаря. З цим набряком можуть бути різні варіанти. Хоча б вишліть фотографію. Но це точно не рак, можу вас запевнити!