сни

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 33 года. Доброго дня! Мені кожної ночі сняться сни. В основному я їх запам"ятовую, рідко - ні. Сни майже всі яскраві, дуже реалістичні. Іноді здається, що я наяву, але потім розумію, що я сплю. Одного разу мені снився неприємний сон і я намагалась проснутись, я встала, пішла у ванну кімнату, але коли я поверталась, я зрозуміла, що все ще сплю і тоді вже дійсно проснулась. Так буває дуже часто і мене тривожить те, що я не можу це контролювати. Сни дуже чіткі, я запам"ятовую дуже багато делатей, наприклад, зачіски у дівчат, колір волосся, цифри, імена, одяг, колір звуття (навіть якого розміру підбори), напрями руху, якщо я кудись їду у сні, номери марштурів, назви населених пунтків і багато іншого. Раніше я це записувала, а зараз перестала. Часто сни збуваються. Сни мені сняться все моє свідоме життя. З чим це може бути пов"язано? Великих стресів у мене немає, звичайні як і у всіх у наш час. Дякую.

Ответы врачей

Рибцун Юлия Валентиновна

Рибцун Юлия Валентиновна

Доброго дня. Здається, що Вас турбує не власне велика кількість снів, а їх деталізованість та така реалістичність, яку важко відрізнити від реальності. Якщо це справді так, то лише очна робота зі спеціалістом зможе Вам допомогти, а якщо це не так, то можна говорити про велике інформаційне навантаження, яке за день не встигає обробитися в свідомості і "наздоганяється" під час сну. Приємних Вам снів і доброї реальності! :)

Боленкова Елена Федоровна

Боленкова Елена Федоровна

Один из великих психологов писал, что сон является царской дорогой к нашему бессознательному. То что мы не можем осознать в повседневной жизни, часто в снах появляются подсказки. Можно предположить, что Вы впечатлительный человек, часто переживаете по поводу повседневных событий, анализируете их больше чем Вам того хотелось бы. Может быть ваша работа связана с деятельностью, где надо часто принимать решения, что-то выбирать или есть желание что-то изменить в своей жизни. Это то что можно сказать обобщенно. В случае, если это начинает Вас часто беспокоить и нарушает Ваш привычный ритм жизни следует обратиться к психологу или психотерапевту.

Климчук Виталий Александрович

Климчук Виталий Александрович

Це особливість вашої нервової системи; з вами нічого страшного не відбувається. Є люди, які сни не памятають, а є - такі, які бачать їх чітко і памятають дуже добре. Уві сні, буває, що зони мозку, які відповідають за рухи, включаються - але також у мозку є "маячок", який змусить вас прокинутися, якщо ви матимете ризик якоїсь небезпеки. Так що, все нормально. Знаєте анекдот: "- Пацієнт, ви страждаєте від еротичних сновидінь? - Лікарю, ну чому ж одразу "страждаю"?" :-))) Гадаю, ви маєте багатий внутрішній світ, сильно переживате різні емоції - от мозок їх уві сні й опрацьовує )))

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад