diana22 | 2015-01-20 14:57:44

темепература

Пол: женский. Возраст: 22 года. доброго дня..у мене вагітність 18 тижнів..і весь час температура 37.2.вже пройшла всі аналізи які тільки можна...і мій лікар не знає що це таке...запропонувала пропити антибіотик роваміцин...я не знаю що робити..не хотілося б нічого пити.... що порадите???

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Субфебрильна температура може триматися до кінця вагітності. Рівень прогестерону перевірити дуже легко, здається кров на аналіз (зазвичай здається при загрозах викидня). Якщо температура є, це позитивно, значить рівень гормону, що відповідає за виношування, достатньо високий.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Діана! В ідеалі потрібно поміняти лікаря, бо будь-який лікар Вам скаже, що при вагітності субфебрильна температура - це АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНЕ явище. Температура 37-37,2 пов'язана з виробленням прогестерону - гормону вагітності, тобто це фізіологічне явище. Ніяких медикаментів, тим більше антибіотиків Вам не потрібно.