busine | 2015-01-20 17:39:52

расшифровка спермограммы

Пол: мужской. Возраст: 32 года. Здравствуйте. Расшифруйте пожалуйста результат спермограммы.Хочется услышать рекомендации по лечению. ФІзики-хімічні властивості: Кількість - 3,0 колір - сірувато-білий мутність - мутна час розрідження - 30 в"язкість - 0,1 запах - сперміну pH сім"яної рідини - 7,5 число сперматозоїдів в 1 мл - 18,0 млн загальна кількість сперматозоїдів 54,0 млн кількість живих сперматозоїдів - 46% Рухливість сперматозоїдів активних - 11% гіпокінез - 5% акінез - 72% дискінез - 12% Диференційна спермограма нормальні форми сперматозоїдів - 26% дегенеративні форми(загюкількість) - 74% паталогія головки - 32% паталогія тіла - 12% паталогія хвоста - 17% змішана патологія - 13% клітини сперматогенезу - 0,5 сперматогафи і мікрофаги - 0-1 епітелій - відсутні лейкоцити -2 еритроцити - поодинокі слиз - відсутній амілоідні конкременти - відсутні ліпоідні(лецитинові)тільця - в достатньой кількості кристал Бетхера - вілсутні аглютинація - відсутні мікрофлора - н/в трихомонади - н/в гарднерели - н/в

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Снижена подвижность сперматозоидов. Если это единственный анализ, сделайте спермограмму повторно + мар-тест и очно обратитесь к урологу или андрологу