ekaterinaaaa65 | 2015-01-21 11:44:33

Вагітність

Пол: женский. Возраст: 27 лет. Доброго дня! Я дуже хочу завагітніти. Чоловік весь час закордоном, тому живем статевим життям не регулярно. Були спроби у серпні, вересні та жовтні (2 рази був половий акт в останньому місяці), але все марно. Потім його не було, я звернулася до гінеколога, зробили мені тест на гормони, все добе, провірили молочні залози - трішки мастопатія. Можливо було запалення, пройшла лікування антибіотиками, хоч я не впевнена що воно було. Мазок брав лікар зразу після місячних на другий день, у мене ще виділення могли бути. У чому може бути причина? На УЗД все норма, без патологій.Можливо впливають пози чи інші фактори? Мені вже хвилюватися чи ще за рано? Яка причина може бути що я не вагітнію? Цікавить мене чи стрес на зачаття вливає? Видалений жовчний міхур, ВСД змішаного типу, мастопатія невелика

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Катерина! По-перше, Ви впевнені, що статеві акти проходили у період овуляції? Жінка може завагітніти тільки в цей період. По-друге, ефективність в природних циклах складає 30%, тобто після 3 місяців статевого життя говорити про безпліддя безпідставно. У Вас є два шляхи на сьогоднішній день - проведення фолікулометрії і планування статевих актів чітко в період овуляції, або заморозка сперми чоловіка і проведення інсемінацій (після відповідних обстежень - визначення прохідності маткових труб і т.п.) при відсутності чоловіка.