evhesa | 2015-01-26 22:37:15

чи варто звертатися до лікаря коли симптоми можливої хвороби пройшли? в даному випадку печіння при...

Пол: женский. Возраст: 18 лет. декілька днів було печіння при сечовипусканні, особливо в кінці , рідко перед самим сечовипусканням. Ні виділень ні температури або якихось інших порушень не було. дошкуляло навіть вночі.

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Судячи з вказаних Вами симптомів Ви перенесли епізод гострого циститу. Для контролю вилікованості здайте загальний аналіз сечі (середня порція сечі після гігієнічної підготовки).