норма чи відхилення

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 18 лет. скоро мені виповниться 19 років, уже майже 5 років зустрічаюся з хлопцем але сексу у нас не було,я не можу цього дозволити собі, мені здається що всі зразу дізнаються і я відразу завагітнію, а я не можу так підвести своїх батьків, але і хлопця втратити не можу, у нас звісно було спроба цим зайнятися але практично на самому початку я все відмінила! по темпераменту я меланхолік, і я не розумію що заважає мені піти на цей крок: виховання, сумління, страх, чи звичка боятися перемін! але ж самій інколи так хочеться!

Ответы врачей

Невский Александр Владимирович

Невский Александр Владимирович

Здравствуйте! Лучше, если об очень интимных делах вы доверительно поговорите с сексологом. Если вы любите парня или чувствуете благодарность к нему, можно заниматься сексом... без потери девственности! Это называется "петтинг", и он безвреден с любой точки зрения, хотя есть немаловажные секреты и особенности.

Климчук Виталий Александрович

Климчук Виталий Александрович

Гадаю, заважає все із того, що ви перерахували. А запит ваш у чому? Якої б допомоги ви хотіли від нас? Якщо вас цікавить, чи нормально не мати сексу у 19 років - то нічого страшного у цьому немає. Все прийде вчасно і тоді, коли ви будете готові.