789852 | 2015-01-31 14:50:47

Пісок

Пол: женский. Возраст: 31 год. Добрий день. Я вже писала вам.2 місяці тому почала відчувати сильну втому,дискомфорт при сечовипусканні. Протягом 20 днів здавала аналізи сечі.1-ий-лейкоцити-11, значна к-сть фосфатів, наступного дня здала 2-ий аналіз-все в нормі. 3-ий- значна к-сть оксалатів, наступного дня-4-ий немає солей. Білку в аналізах немає. Сеча буває протягом дня то прозорою то мутною з білими нитками. УЗД.Права нирка помірно опущена,звичайної форм та розміра межі чіткі, збирал. с-ма не розширена. ЧМС ущільнена. Гідрокалікоз обох нирок., ан. крові-лімфопенія-17( раніше 39-42) рое-10 6 місяців тому була травматична операція на хребті з неврологічними наслідками. Раніше проблем з нирками не було. 20 днів приймала канефрон. Що означає зміна виду солей та білі нитки в сечі постійно? Зробила аналізи Ан.крові: гем-129,3,шое-8, лейк-8,3,ф-ла-п1,с-58,е-4,л-33 ан.сечі-реакція нейтральна, білок не виявл,кров -d32од.,лейк-1-3 , сечова к-та-275,1 мкл/п біох. ан-сечовина-4,1,креатинін-72,7, амінотрансф сердечна-125,4, амінотрансф. печ-149,3, білірубін заг-10,7, білір. пр-0,6,непр.-10,1, тімол.пр.-2,0, холестерин-5,6. . В гінеколога була, аналізи в нормі, сеча часто- каламутна. В нирках по узі-гіперехогенні включення в обох нирках, повязую з травмою хребта наявність піску. що робити, як лікуватись? дякую

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
треба зробити аналіз "транспорт солей", щоб зрозуміти, які солі найбільш виділяються за добу. З універсальних рекомендацій фітолит 2 т тр рази надобу