gajka3 | 2015-01-31 23:21:43

двоіться в очах

Пол: женский. Возраст: 24 года. Доброго дня. Цікавить таке питання турбує постійно тахікардія(допомагає при цьому гідазепам),постійний біль голови, нудота, болять кисті рук, пальці, спина, дуже болять ноги, правий кульшовий суглоб, . Іноді спина болить так, що неможливо встати чи порухатися. Просинаюсь вночі, бо не можу спати через біль, загалом відчувається втому, слабкість в мязах. Посилились симптоми остання 2 місяці, але останнім часом почало двоітися в очах. Не можу сфокусуватися на предмет, що знаходиться дальше (приблизно 2 метри. І більше),хоч зір відмінний, потрібно закрити одне око, щоб щось побачити чи прочитати. Сколіоз 3 ст., варикоз 2 ст.,пролапс мітрального клапана, серцева недостатність 1ст.з потовщенням стулок клапана серця гуми в серці., всд по змінному типу, В 2010 році перенесена закрита чмт зі струсом мозку. В 2011 зробила кт голови-без змін. Ревмапроби позитивні. Крім того, пахова кила. Кратал, анаприлін, гідазепам. Щодо хребта, масаж, лфк, плавання.

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Доброго дня, Вам потрібна термінова допомога, якщо будете продовжувати вживати гідазепам і надалі, то потім вам нічого не допоможе. для того що би вам допомогти, треба більш систематизовані скарги, деталізований анамнез хвороби(коли, при яких обставинах,та як розвивались скарги) у текстовому форматі и всі інструментальні та фізікальни данні с розгорнутими заключеннями від лікарів. що маєте.