artemosk | 2015-02-01 19:53:44

слабка ерекція

Пол: мужской. Возраст: 25 лет. був невдалий досвід з дівчиною. тепер в момент сексуальної близкості, хвилююся, ерекція зникає, нічого не виходить. порадьте щось, будь ласка. також хотів уточнити з приводу 'віагра софт' - чи не шкідливий це препарат, і чи можна його прийняти декілька разів для повернення впевненості? наперед дякую за допомогу!

Ответы врачей 2

Щербакова Ирина Сергеевна
психиатр
Адрес: г. Киев медицинский центр "Довголіття родини", ул. Бажова, 13/9
Телефон: (044) 292-51-46, (067) 445-73-27, (050) 636-77-47, (044) 296-69-65
Скорее всего у Вас развился так называемый Синдром тревожного ожидания сексуальной неудачи. Это психологическая проблема и лечить ее нужно у сексолога или психотерапевта. А вот прием препаратов для улучшения эрекции я бы не рекомендовала, поскольку проблему они не решат, а психологическую зависимость вызвать могут.
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Схоже що у Вас психогенна еректильна дисфункція. Препарат має низку побічних ефектів (див інструкцію), але для повернення впевненості декілька разів можна прийняти. При неналежному ефекті треба звернутися до лікаря.