dumanskay-natasha | 2015-02-05 17:44:31

Осгут-Шляйттера

Пол: женский. Возраст: 31 год. Доброго дня. У мого чоловіка (31 рік) Осгут-Шляйттера з дитинства. Раніше не турбувало. Після травми стало боліти (не може довго ходити, присідати, бігати). Лікувались у місцевого травматолога (м. Умань): аертал, увч, фіксатор ноги, диклофенак мазь.Уже скоро рік,а результату немає. Лікар пропонує оперувати. Чи потрібна ця операція, чи можливо вирішити проблему консервативно? Якщо потрібна операція, то чи роблять її в інституті травматологіїї? (у нас місцево таких операцій не роблять). Буду вдячна за відповідь.

Ответы врачей 3

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
У подібних випадках для остаточного вирішення питання про оптимальну тактику лікування (у тому числі - про доцільність операції) необхіден, як мінімум, очний огляд ноги з наявністю оригіналів свіжих (та коректно виконаних) рентгенограмм колінного суглоба. День та час консультації можна узгодити зі мною за тел 067 408 21 27.
Поп Василий Юрьевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина,Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика. База КГДКБ №2, отделение детской травматологии и ортопедии
Телефон: 067-916-57-35
попробуйте все таки еще консервативно - кроме мазей добавте физ методы - электрофорез с новокаином, магнитолазер и попробуйте ограничит физ нагрузки. должно немного снять боли...а операции делают не только в институте ортопедии...
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Якщо проблема тільки в цій хворобі, то у більшості випадків лікування все ж таки консервативне. Але іноді доводиться таки робити операцію. В Інституті травматології такі операції роблять (якщо є показання до неї). Телефонуйте, приїжджайте, будемо вирішувати. Можливо, просто є якась інша проблема в суглобі.