[email protected] | 2015-02-10 14:14:56

Расшифруйте спермограму, будь-ласка.

Пол: мужской. Возраст: 30 лет. Плануємо дитинку. Здав спермограму. Ось результати. Прокоментуйте, будь-ласка. В дужках вказані норми лабораторії. Фізичні в-вості: кількість – 4,8 мл (3,0-3,5) колір –молочно-жовтий ( сірувато-білий) прозорість - мутна (мутна) Консистентність – рідка (через 20-30 хв. від моменту одержання) в"язкість - 0.5 см (0,0-0,5) рН сім. рідини – 7.6 (7.2-7.6) Мікроспічне дослідження: Кількість сперматозоїдів в 1 мл. - 148 млн. (60-120) Заг. к-сть сперматозоїдів в еякуляті – 710,4 млн. (більше 150) К-сть активнорухливих сперматозоїдів - 70 % (80-90%) К-сть слаборухливих сперматозоїдів - 14% (10-12%) К-сть нерухливих сперматозоїдів - 16% (6-10%) Фарбування за Блумом: живі – 87% (80-90) Фарбування за Блумом: мертві – 13% (20-10) Патологія головки – 8 %(15) Патологія тіла – 1,2 % (3-5) Патологія хвоста – 10,9 % (2-5) Аглютинація сперматозоїдів ++ (відсутня) Клітини сперматогенезу – сперматиди 1-3 (0,5-2%) Лейкоцити - 2-3 в п.з. (поодинокі) Епітеліальні клітини уретри 1-2 в полі зору (поодинокі) Сперматофаги – 2-4 в полі зору (відсутні) Зерна ліпідів – невелика кількість (велика кількість). Дякую.

Ответы врачей 3

Специалист
Пока рано ставить диагноз. Вы не полностью обследованы.
Специалист
Добрый день! Выявлена агглютинация сперматозоидов. Необходимо выполнение MAR-теста.
Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Приведенные показатели в пределах нормативных. Нет мар-теста