ooo86 | 2015-02-11 11:37:58

хірург - проктолог ТЕРМІНОВО

Пол: мужской. Возраст: 54 года. пухлина в кишківнику, ПОРАДЬТЕ БУДЬ ЛАСКА хорошого спеціаліста який проводить такі операції Чернівці або Вінниця

Ответы врачей 2

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, зверніться в один із спеціалізованих закладів - міський або обласний онкологічний диспансер. Операції з приводу пухлин товстої кишки дуже рутинні и виконуються досить якісно та надійно.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. На жаль не можу вам порекомендувати когось конкретно, але в таких випадках краще всього звертатися в спеціалізований обласний онкологічний диспансер.