Доброго дня! Я вагітна 18,5 неділь, на прийомі ендокринолога а потім і на УЗД щитовидки...

Доброго дня! Я вагітна 18,5 неділь, на прийомі ендокринолога а потім і на УЗД щитовидки - сказали що є ущільнення в лівій долі (правильної назви не знаю), було назначено аналізи: TSH і C-Pertide. Сьогодні отримала результати: - TSH: 0,13mlU/L, референтні значення: 0,17-4,05 - C-Peptide: 2107,11рМ, референтні значення 206-934.Хотілося б почути, Вашу думку, стосовно результатів. А то я вже переживати починаю а на прийом в понеділок. Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Треба обов"язково здати аналізи на Т3 і Т4, а також на ауто-антитіла до щитовидної залозі, тому що виглядає, що у вас є реактивний тиреоідит, що досить неприємна ситуаціядля вагітної жінки. Результати обговоримо разом.