Larlomer | 2015-02-19 15:30:09

Мужу 56 лет.Результат ЕХО: атеросклероз аорти, мітральних клапанів, ознаки діастолічної дисфункції лівого шлуночка. Наскільки це...

Пол: мужской. Возраст: 56 лет. Мужу 56 лет.Результат ЕХО: атеросклероз аорти, мітральних клапанів, ознаки діастолічної дисфункції лівого шлуночка. Наскільки це все серйозно? Чи потрібне лікування в стаціонарі? Грипп

Ответы врачей 1

Специалист
Все индивидуально.в зависимости от тяжести состояния.Нужно смотреть