Длякогось то може бути дивним, але у мене така проблема - я ненавиджу коли цямкають....

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 21 год.

Ответы врачей

Гринчак Игорь Игоревич

Гринчак Игорь Игоревич

Ви знаете, це лікуеться до волі просто... Навіть простіше ніж Ви думете. За ОДИН СЕАНС. І "плямкання і чмакання" буде викликати у Вас іншу реакцію (спокійну з гумором) . Цікаво? Пишіть мені - psihohelper@yandex.ru

Климчук Виталий Александрович

Климчук Виталий Александрович

Якщо говорити про наслідки для вас - то є гарні шанси, що Ви перестанете нервувати, коли хтось їсть, як би огидно він не цямкав і плямкав.

Климчук Виталий Александрович

Климчук Виталий Александрович

Я опишу, як проходить терапія у методі, яким я користуюсь (когнітивно-поведінкова терапія). У інших методах - процес може бути трохи іншим. Перша зустріч - знайомство й обстеження. Це треба, щоб ми налагодили стосунок, щоб мали спільну картину ситуації, і щоб я міг скласти орієнтовний план терапії, і зорієнтувати вас у кількості зустрічей. Це свого роду огляд території і прокладання контуром нашого шляху. Друга і наступні зустрічі - це власне сама робота за планом. У вашому випадку ми спочатку попрацюємо на рівні теперішньої ситуації: розберемо детально, що відбувається, як ви реагуєте на різних рівнях (думки, почуття, тіло, поведінка). Потім складемо план дій: що робити на кожнрму з рівнів, і у вас буде домашнє завдання. Потім, коли стан ваш і оточення трохи нормалізується, ми, можливо, підемо у минуле, щоб розібратися із травматичними спогадами, і проведемо їх рескрипцію. Це - дуже оріжнтовно, і я не можу поки описати конкретних технік, бо все підбирається індивідуально, після першої зустрічі. Щодо наслідків - обіцяти щось важко, бо багато чого залежіть від вашої готовності діяти, виконувати домашні завдання і т.д. Але, якщо загалом, то більшість моїх клієнтів, які не покидають терапію в середині процесу, досягають гарних результатів (як правило, протягом 8-16 сесій).

Климчук Виталий Александрович

Климчук Виталий Александрович

Якщо це вам заважає жити - з цим можна справитися за допомогою психотерапії.

Панасенко Александр Евгеньевич

Панасенко Александр Евгеньевич

Добрый вечер. Вспомните свою первую реакцию, на это. Попробуйте связать с конкретным событием. Когда у Вас это началось?

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад