Нюсичка | 2015-02-23 09:42:32

часті позиви в тоалет

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Добрий день.Я не розумію,що зі мною сталось пів року тому в мене стався приступ в торговому центрі спочатку заболіла голова і я відчула різку біль в низу живота з позивом в тоалет по великому .і тепер це продовжується кожен раз .я проживаю біля Киева коли знаходжусь дома то все добре а коли потрібно кудись їхать то завжди відчуваю дискомфорт в животі і ходжу в тоалет по 3-4 рази .що це може бути ??Дякую за відповідь . Дуже велий стрес

Ответы врачей 2

Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Гадаю, у вас сформувалася фобія унаслідок певного збігу обставин. НАразі - на неї накручуються інші проблеми у звязку із тим, що ваш життєвий простір обмежується. якщо ви проходили медичне обстеження, і у вас все гаразд із сечовивідною системою, то із цим можна працювати як із простою фобією. Справа у тім, що при тривозі звільняти сечовий міхур - це нормальна реакція організму. Виходить, ви потрапили у замкнене коло: коли треба вийти, тривога піднімається через страх сечевипускання, трвога піднімається - ви відчуваєте позиви, відчуваєте позиви - тривога росте. Замкнене коло. Як правило, такі фобії нескладно лікуються. За міжнародними протоколами, може бути достатньо 6-8 сесій психотерапії. Рекомендований метод - когнітивно-поведінкова терапія.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня! Скоріше всього, перший приступ був пов'язаний з станом шлунку. Але, так як вами він був сприйнятий, як стресова ситуація, в підсвідомості склалася зв'язка- " торговий центр \"або", чи "та"\ ви поза дому - позиви в туалет". Це соматичні реакції. Прибираються вони з допомогою спеціалістів в ході психотерапевтичної роботи, яка триває не одну сессію. Заочно можу порадити лише спокійно сприймати свою реакцію, Не карати, та не картати себе за неї. Продумувати, де ви можете потрапити в туалет кілька разів за подорож. Тобто сприймати себе такою, якою ви зараз є. Якщо знизиться порог тривожності, то поступово й підуть прояви невротичної реакції. Хваліть себе кожного разу, коли добираєтесь додому. -Ннічого страшного не сталося. Я подолала цей стрес. Намагайтеся відділити себе від свого стресу. Так, як ніби то він до вас не має відношення, а існує якось окремо від вас. Ви знаєете, що він є, вимушені його брати до уваги, але він не керує вашим життям та планами. Успіхів у подоланні цього стану та впевненості у собі.