vlagor | 2015-02-23 21:15:26

Сильний внутрішній зуд та поколювання по тілу від стопи до поясниці

Пол: мужской. Возраст: 64 года. У мене синдром неспокійих ніх, ставлять діагноз полінейропатія? По тілу відчуваю сильний внутрішній зуд, свербіж з низу вверх, неспокій, дратливість, німіють підошви ніг. Маю повишений вміст солі в організмі, позвоночник сильно блокований. Підкажіть будь-ласка, що робити? Гіпертонія, простатит, плоскостопія, солі, каміння в нирках, панкреатит. Нуклео форте, Лірика, Ніцерголін, Автовегін, Мелоксикам, Келтікан, Вітаксон, Троксивазин.

Ответы врачей 3

Олексюк-Нехамес Алла Григорьевна
вправи та масаж можуть не допомогти необхідно діагностувати причину ваших скарг, токсичні відходи могли спричинити поліневропатію, або могли виникнути судинні проблеми на рівні судин нижніх кінцівок.
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Якщо моє враження співпало з тим що на справді у вас, то массажі, лікувальну фізкультуру не те що можна, й потрібно. внутрішні відчуття зникнуть, як тільки мієлінова оболонка нервів, яка була уражена під час токсичного впливу, відновиться. Але є декілька станів, при яких може бути така ж симптоматика, при яких скарги на хребет та поперек дуже яскраві. їх треба виключити. для цього потрібно значно більше інформації. щоб бути впевненним, що це були токсични речовини з котельні. мотокосарка на свіжому повітрі не дасть таких порушень, якщо ви не були окутані димом. якшо ви бажаєте можете відправити мені повідомлення з мого сайту у вигляді контактной форми http://vodopianov.net/#/contacts/. я потім надішлю Вам форму, з інструкціями.
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Таке частіше зустрічається при зловживанні алкоголем. або повиннен бути контакт з тосичними речовинами достатьно тривалий час. Це схоже на полинейропатию з вегеталгіями у вигляді внутрішнього зуду, свербіжу, онеміння підошв як ватні, ще можуть бути пекучі болі. троксивазин тут не допоможе, келтікан дуже сімнівний препарат, вітаксон рекомендую замінити на вітаміни в ампулах окремі B1, B6, B12, розподілити іх на ранок, обід и вечір по 3 ампули розчинювати у воді 1:1 і під час їжи пити, одночасно не пити вітаміни. купити травяний сбір для печінки краще не в аптеці, а у селян, кто сам збирає. ніцерголін те ж відминити. з ін'єкцій додайте нейромедін 1,5% по 1 амп 10 днів, янтарну кислоту в таблетках, можна прокапати щось типа Берлітіона 10 днів - якись аналог. та прокапати реамберін і гептрал. Але помм'ятайте, що основне лікування не уколи та капельниці, а вітаміни, трава для печінки, янтарная кислота.