qwedsazxc | 2015-02-25 11:24:09

нервний тремор

Пол: женский. Возраст: 37 лет. Доброго дня.Мені 37 років.Мене турбує досить ранима нервова система.Найменше хвилювання викликає прилив жару в голову,розлад кишечника, тремтіння всього тіла, тахікардію,почуття страху. Особливо часто це трапляється вночі.Що це зі мною? переривання вагітності в терміні 20 неділь 9 місяців назад антидепресанти, мікстура кватера

Ответы врачей 19

Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Выйдите на контакт, обговорим условия и проведём предварительный опрос.
Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Добрый вечер. Можем связаться с Вами по скайпу. назовите адрес Вашего скайпа, я выйду к Вам на связь.
Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Добрый вечер. В чём Ваш вопрос?
Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Добрый вечер!!! Какой у Вас вопрос?
Шульц Олег Евгеньевич
нарколог, психотерапевт
Адрес: г. Мариуполь, Украина, Медицинский центр "Адастра"
Телефон: +38-0629-409-403; 050-966-36-85; 098-361-27-40; [email protected], https://www.olegshults.com
Скайп: oleg.shults1
Дюба Виктория Марковна
психолог детский
Скайп может быть как вариант поддерживающей терапии очень хорош. Бодинамика же -это телесео-ориентированный подход в котором самым ценным и исцеляющим есть сваимосвязь в контакте как телесном, так и между двумя людьми. Давайте попробуем сделать несколько встречь скайп, а потом сможем выработать стратегию работы. Skype: vikylai1
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Я вибачаюсь, але Вам все ж таки було би розумніше працювати з психотерапевтом який має медичеу освіту. Це при всій повазі до колег-психологів.
Панасенко Александр Евгеньевич
Психолог
Адрес: Центр Онлайн Психологии Александра Панасенко
Телефон: 89261269924
Добрый вечер!!! А где Вы находитесь? В каком городе?
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Ви телефонуєте (мої телефони тут є на сайті), ми домовляємося про час, зручний для мене і вас, і працюємо. 1 сесія триває 50 хв., як правило, раз на тиждень. У скалдних станах - я пропоную двічі на тиждень, допоки стан не нормалізується. Оплату сесії робите після зустрічі (протягом 1 доби). Вартість 1 сесії - 200 грн.
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Це встановлюється на першій зустрічі із психотерапевтом, який проводить обстеження і зясовує усю картину в цілому, перш ніж запропонувати план психотерапії. А пройти можна зі мною, у скайпі, приміром. Або з будь-яким іншим КПТ-терапевтом, який вам припаде до душі )))
Климчук Виталий Александрович
Психолог
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирский госуниверситет, Кафедра социальной и практической психологии; Частная практика
Телефон: 096 565 95 10; 093 131 63 24
Схоже на панічні атаки. Якщо це так, то з ними можна справитися за допомогою психотерапії. Як правило, якщо лише панічні атаки, і супутнього нічого немає, то буває досить 6-12 сесій когнітивно-поведнікової терапії.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Дуже сумнівно стосовно однієї сессії. Якщо про киян, то знайдить на фейсбуці д-ра Евгена Тичковського, на жаль не знайшов його телефону в себе, він спеціалізується на роботі з такими станами.
Дюба Виктория Марковна
психолог детский
0675039927 0996196171 цена вопроса только в личной беседе
Дюба Виктория Марковна
психолог детский
В Киеве принимаю, одним сеансом или это будет несколько встречь, можно будет понять на первой встрече.
Дюба Виктория Марковна
психолог детский
Добрый день! Описанные вами симптомы и то как вы переживаете их для меня как терапевта, работающего с шоковыми травмами и ПТСР, говорит о пиковом переживании стрессовой ситуации, которая имела место раньше и которую Вы сейчас переживвете снова и снова, похоже есть тригеры, способствующие отправлять вас в прошлое. Это все очень не просто, но выход есть. Готова поработать с вами в подходе шоковой травмы и ПТСР на основе бодинамики Датского института. В своем подходе и работе с травмой на сейчас более щадящего и действеннтго метода в Украине нет. Динамика выхода из ПТСР очень скорая и остается как ресурс на всю жизнь. Наберайте в личку или звоните, буду рада с вами познакомиться и быть с вами рядом в трудностях. С Ув.Виктория Дюба
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
На жаль нікого не знаю з Умані. Шукайте по сайтах про спільнот, чи на фейсбуці. Якщо не знайдете, то можна спробувати працювати через скайп. Я таке практикую, звертайтеся. Але це менш зручний варіант ніж робота "живцем".
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
А де Ви мешкаєте?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Таке буває з людьми які перенесли надзвичайний (як для них, бо це справа особиста) стрес. Якщо тільки ліки не вирішують проблему, то потрібно шукати психотерапевта з яким Ви зможете працювати над розумінням та опануванням Вашими почуттями.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Ви вважаєте що це наслідки перенесеного стресу?