xena85 | 2015-02-25 15:56:41

Фіброміома матки

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Доброго дня! У мене виявили в 2010р. фіброміому матки, 4 неділі вагітності, на сьогодні вона має 5-6 неділь, близько 70см. Я планую вагітніти вперше. Як швидко можна завагітніти при фіброміомі, а також чи можна займатись фізичними вправами, такими як 'качати'прес живота чи катання на велосипеді. Дякую

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Займатися фізичними вправами можете, як і планувати вагітність. Як швидко це відбудеться, сказати важко. В середньому в природних циклах ефективність зачаття становить 30%. При наявності фіброміоми ця ефективність знижується.