Сarly | 2015-02-26 14:09:13

Затримка менструації

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Доброго дня. На даний момент у мене затримка місячних 2 тижні. В кінці листопада був статевий акт. Наступного місяця була менструація, 2ий місяць були не надто рясні виділення, не як звичайно. 3ій місяць жодних виділень немає. Злякалась - купила тест на вагітність, негативний. 5 місяців тому переїхала в Азію. Маю надію, що це збій циклу пов'язаний із кліматом. Скажіть, будь ласка, чи є все-таки ймовірність вагітності? Розумію, що варто звернутись до лікаря іщо це не виправдання але дуже важко знайти когось, хто говорить англійською, а якщо є, то в дуже дорогих клініках... Дуже прошу поради. Дякую.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Вагітність можна виключити. Якби вагітність була, то тест би це показав. Вам було би раціональним пройти УЗД органів малого тазу.