Проблема з плечем

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 17 лет. Болить плече,і таке вже роки 3-4 може(здається почалось тоді як займалась легкою атлетикою),час від часу впринципі побалювало два плеча,але інколи. Зараз плече ніби спригує увісні,і таке дуже часто. Я завжди прокидаюсь від болю і мушу ворушити рукою щоб пройшло,а от деколи як прокинусь то плече зскакує,але на місце,не встигаю замітить,тільки прокинусь піднімусь і воно дуже боляче і неприємно ніби стає назад,чути навіт звук(не хруст).Підкажіть будь ласка,що це може бути і що робити,дякую.

Ответы врачей

Гужевский Игорь Витальевич

Гужевский Игорь Витальевич

Для встановлення правильного діагнозу та визначення тактики лікування у подібних випадках потрібен, як мінімум, очний огляд руки. узгодити день та час консультації можна зі мною за тел 067 408 21 27.

Котюк Виктор Владимирович

Котюк Виктор Владимирович

Може бути хронічна нестабільність плечового суглоба в результаті або пошкодження суглобової губи, або розтягнення капсульно-зв*язкового апарату (часто на фоні його вродженої слабкості). В залежності від переважної причини лікування або хірургічне (артроскопічно) або консервативне. Але заочно поставити діагноз неможливо. Тому легко можу помилятись. Потрібен щонайменш огляд для біль точних припущень.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад