gar.katya | 2015-03-03 20:51:22

Низька плацентація це нормально чи потрібно на щось звернути увагу?

Пол: женский. Возраст: 34 года. нет

Ответы врачей 4

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Катя! Повністю фарбуватися з метою висвітлення дуже небажано як при вагітності, так і годуванні грудьми. Максимум, що можна зробити, так це меліровку.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
В принципі можна, але нічого не піднімати, багато не ходити і т.п..
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Дякую за приємні слова. Кесарський розтин проводиться зазвичай при повному передлежанні плаценти. У Вашому випадку дійсно раціональним буде лягти в стаціонар скоріше. На стан дитинки це негативно не впливає, не турбуйтеся. Про шлях родорозрішення буде приймати рішення акушер-гінеколог вже ближче до пологів, наразі, крім обмеження фізичної активності та дотримання практично ліжкового режиму, нічого не потрібно.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Низька плацентація не є нормою, однак зі збільшенням терміну вагітності плацента зазвичай підтягується.