Lyudmila29 | 2015-03-09 22:14:17

Болить коліно

Пол: женский. Возраст: 29 лет. Болить коліно праве приблизно 1 рік. Пройшла лікування: долобене, ремвоксікам, нейробіон, серрата, раптен, диклотол, масаж. Після лікування не боліло приблизна 3-4 тижні. Тепер болить знову. Див. прикріплені файли: узд і рентгензнімок.

Ответы врачей 3

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1) Ефективне лікування не може бути рекомендоване без точного діагнозу ("біль в коліні" є скаргою але не діагнозом), отже перш за все слід уточнити діагноз. 2) Встановити привильний діагноз заочно у подібних випадках - неможливо.
Поп Василий Юрьевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина,Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика. База КГДКБ №2, отделение детской травматологии и ортопедии
Телефон: 067-916-57-35
Нужен клинический осмотр пациента. 0679165735
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Яке конкретно питання ?