Юлія67 | 2015-03-10 15:09:24

Аналізи на TORCH та ПЛР

Пол: женский. Возраст: 23 года. Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратись з результатами аналізів. ToRCH: 1) Токсоплазма, антитіла IgG – 285.4; 2) Вірус краснухи, антитіла IgG – 257,2; 3) Цитомегаловірус, антитіла IgG - ˃500; 4) Вірус простого герпесу, тип 1, антитіла IgG - ˃8; 5) Вірус простого герпесу, тип 2, антитіла IgG - ˂0,2 ПЛР: мікоплазма – не виявлена, уреаплазма – виявлена (аналітична чутливість тест-системи для виявлення уреаплазми у матеріалі 1×10*3ГЕ/мл); хламідія – не виявлена

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Юлія! Ваш аналіз в нормі. Наявність Ig G свідчить про контакт з інфекціями в минулому та вироблений імунітет, лікування в даному випадку не потрібно.