stefanyshyninna | 2015-03-12 12:01:05

Доброго дня, мені 21, напротязі декількох місяців терпнуть кінцівки, різка біль в серці та до...

Пол: женский. Возраст: 21 год. напротязі декількох місяців терпнуть кінцівки, різка біль в серці та до ліктя лівої руки, при болях ліва долоня затерпає повністю. Ваша порада? Гострий гнійний інфекційний менінгіт(6 років тому) Ексрасистолія (5р тому) Гастрит, пісок в нирках, ...

Ответы врачей 1

Фесюк Галина Николаевна
кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, UBI медицинский центр, Клиника Санте, Клиника семейной медицины 'Vistamed'
Телефон: 066-465-99-09
Схоже на проблему з остеохондрозом хребта. Раджу звернутися до невролога.