ekaterinaaaa65 | 2015-03-12 17:51:05

Аналізи допоможіть розшифрувати

Пол: женский. Возраст: 27 лет. Доброго дня! Планую вагітність. Проходила обстеження і лікар назначив аналізи крові на різні інфекції. Будь-ласка допоможіть розшифрувати. Антитіла IgM до цитомегаловірусу (CMV IgM) К=0,435, Антитіла IgG до цитомегаловірусу (CMV IgG ) К=0,131, Антитіла IgM до простого герпесу 1/2 типів (HSV 1|2 IgM) К=0,563, Антитіла IgG до простого герпесу 1/2 типів (HSV 1|2 IgG) К=6,12, Антитіла IgM до токсоплазми (Toxo IgM) К=0,735, Антитіла IgG до токсоплазми (Toxo IgG) > 250 (МО/мл), Антитіла IgG до збудника червонички (Rubella) 180 (МО/мл).

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Все эти анализы Вам расшифрую я или другой врач на приеме. Без посещения инфекциониста не обойтись. Доктор меднаук Ирина Анат.Боброва.