немає місячних.

Пол: женский. Возраст: 20 лет. Добрий день, мені 20р., підскажіть будь ласка, в мене затримка місячних 5 дні, чи варто панікувавати? Сексу в мене не було ніразу і пару днів тому назад в мене був невеличкий стрес, я була сильно наляканою, чи могло б це бути причиною їхньої відсутності???

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! Вагітність можна виключити. Це перша затримка місячних у Вашому житті? Якщо не перша, то раціонально пройти УЗД органів малого тазу. Затримки можуть провокувати мультифолікулярні яєчники, полікістоз або фолікулярна киста.