lidysu4ok1 | 2015-03-20 18:56:35

Дуже хочу мати можливість завагітніти

Пол: женский. Возраст: 27 лет. Доброго дня! За будь яку інформацію буду вдячна! На УЗД мені поставили діагноз гіпоплазія матки ІІІ ст (розмір тіла матки-23*13*25,обєм - 4см.куб, шийки-23*17*26, яйники - 12*10*20, 13*10*12) аналізи на гормони - ПРОЛАКТИН -268,50; ФСГ - 3,20; естрадіол-83,0; прогестерон-1,73; кортізол - 182,40; ТТГ-1,57. Місячних в мене не було, росту грудей практично також, з усім іншим відхилень ніяких, робила аналіз на каріотип - в нормі. Зараз мені 27 років, розумію що треба щось з цим робити. За будь яку допомогу щиро вдячна.

Ответы врачей 6

Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Написала Вам на почту
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Я думаю, що Вам варта приїхати до нас на консультацію зі всіма результатами обстежень, які Ви маєте на руках. Зараз для мене ясно, що на один яєчник розраховувати взагалі не варта, він недорозвинутий і антральних фолікулів немає. Другий яєчник під питанням. Те, що ми зможемо наростити розмір матки та отримати регулярний менструальний цикл, це практично на 100% я даю гарантію. Але одно діло добитися місячних, а зовсім друге завагітніти. Відносно можливості отримати вагітність зараз говорити складно, потрібно буде поспостерігати, як буде проходити гормонотерапія. Ясно, що природним шляхом отримати вагітність шансів немає. Відносно можливості ЕКЗ будемо говорити пізніше. У нас ведеться попередній запис за тел. (032) 232-77-83, запишіться до Босяк Юлії Василівни на огляд та консультацію на рахунок гіпоплазії. Вона закличе мене і тоді ми всі разом обговоримо питання вагітності. Всього доброго, гарних вихідних!
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Не зрозуміло, чому над цим питанням Ви почали задумуватися тільки в 27 років. На сьогоднішній день одним з основних питань є те, чи візуалізуються яєчники на УЗД, яких вони розмірів та чи присутні антральні фолікули. Саму матку можна спробувати наростити за допомогою гормонотерапії. Тільки по факту лікування можна буде сказати, чи можна Вам допомогти мати генетично рідну дитину. Ваш випадок не є простим і якби Ви почали терапію скоріше, то і результат міг би бути кращим. Наша клініка "Альтернатива" знаходиться у Львові, Вам в принципі недалеко і ми якраз спеціалізуємося на всіх видах безпліддя та гормональних порушеннях. В нас були випадки, аналогічні Вашому, деяким пацієнткам вдалося досягнути вагітності та народження здорової дитинки, але були випадки, коли ефективного лікування не було досягнуто. Тут все індивідуально, але надія безперечно є. Буду радий бути Вам корисним!
Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Оставьте свой адрес электронной почты, я Вам вышлю перечень анализов
Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Конечно. Вы можете выбраться на консультацию. Если все правильно спланировать, за 1 день Вы должны справиться ( консультация, осмотр, предварительный план обследований). Далее, будет видно по результатам. Вы не первая, многие так поступают.
Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Ситуация непростая, онлайн консультацией Вы не обойдетесь. В каком городе Вы находитесь?