2504gurolvova | 2015-03-23 10:19:55

гормональний збій

Пол: женский. Возраст: 31 год. Доброго дня!! У мене гормональний збій вже 8 рокі місячних майже нема.Всім чим лікувалась не допомагало.Але найшла лікаря який назначив колоти Прогестерон за 6 днів до місячних,а потім в перший день місячних пити таблетки Діане35. Зара я майже їх допиваю.І тут проблема,моя лікарь поїхала до германії.Як дальше приймати я незнаю і нема в кого запитати підскажіть будьласка,що робити.До інших лікарів не хочу йти я там була вже і все без результатно.Она Наталья Валеріївна цими припаратами допомогла і йшли місячні нормально а тепер.. Незнаю що робить допоможіть будьласка.. Щитовитка

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Причину постійних затримок Вам встановили? Це полікістоз? Кров на статеві гормони Ви здавали?Рівень тестостерону є підвищеним? Справа в тому, що дійсно в Вашому випадку одним з найоптимальніших варіантів є прийом КОК після того, як місячні викликані прогестероном. Без КОК місячні знову зіб'ються, тобто поки Ви приймаєте препарат, місячні є регулярними. Перестаєте приймати і місячні зникають. Якщо Діане 35 Вам підійшов, то приймайте його в безперервному режимі по схемі. Якщо будете планувати вагітність, тоді потрібно думати про ЕКЗ. Самостійно скоріше за усе завагітніти не вдасться, якщо овуляції не проходять. Хоча пробувати відразу на відміні препарату можна.