2504gurolvova | 2015-03-23 10:28:39

гормональний збой

Пол: женский. Возраст: 31 год. Доброго дня!! У мене гормональний збій вже 8 рокі місячних майже нема.Всім чим лікувалась не допомагало.Але найшла лікаря який назначив колоти Прогестерон за 6 днів до місячних,а потім в перший день місячних пити таблетки Діане35. Зара я майже їх допиваю.І тут проблема,моя лікарь поїхала до германії.Як дальше приймати я незнаю і нема в кого запитати підскажіть будьласка,що робити.До інших лікарів не хочу йти я там була вже і все без результатно.Она Наталья Валеріївна цими припаратами допомогла і йшли місячні нормально а тепер.. Незнаю що робить допоможіть будьласка.. родила дитину і 8 років нема місячних. Бувають раз ,два в пів року і все. щитовитка лікувалась у 18 врачів. 1 тільки дав прогрес. і тей поїхав до германії я в паніці,Поправилась за 8 років на 45 кг.Допоможіть будьласка..

Ответы врачей 1

Попков Александр Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, МЦ «Адонис»
Телефон: +380502100825
Добрый день. Ваша проблема может быть глубже,чем возможно вас проконсультировать заочно. Вы можете пока отменить Диане-35, месячные не придут, но не нужно паниковать.с Вами стоит разобраться. То,что делали вы раньше-это все "искусственные" шаги к менструации,для того,чтобы она была.