llana | 2015-03-25 15:30:18

пигментние пятна

Пол: женский. Возраст: 38 лет. Добрий день! Два роки маю пігментні плями на щоках,які розповсюджуються з кожним роком. Маю утворення подібні до великих темних родинок у волосяні частині голові. З кожним роком обличчя виглядає жахливіше. Маю дифузний зоб 2 ст. Я його не лікую тому що він мене не турбує. Кілька років страждала від холицеститу, але зараз все добре. Перші плями з"явилися під час вагітності. Минулого року дерматолог остежив мене і сказав, що є проблеми з печінковими пробами. Призначив лікування печінки на 2 тижні і відбілюючі мазі. На цьому лікування завершилося.Додаю фото обличчя. Прошу, будь ласка, порадьте щось. У нас містечко маленьке хороших спеціалістів не вистачає. Додаю фото. Дякую за Ваш час і увагу. Ірина Гумен

Ответы врачей 2

Лисецкий Андрей Викторович
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Сеченова 7а, Клиническая академия лазерной медицины
Телефон: +38 (097) 439-61-79, +38 (093) 184-88-18, +38 (044) 229-59-33
Доброго дня! На жаль, ваші фото не відкриваються. Поява пігментних пятен і кератом генетично обумовлений процес при старінні шкіри. З віком їх кількість буде тільки збільшуватися. На жаль, з допомогою мазей вашу проблему втрішити тяжко. Радикальним і ефективним методом лікування є лазерне лікування. Вам обов"язково потрібно користуватися сонцезахисним кремом і максимально захищати шкіру від впливу ультрафіолету. Також можна спробувати змазувати проблемні ділянки шкіри Керасалом (крем) 2 рази в день протягом 14 днів. Це може частково вирішити Вашу проблему.
 Клиника доктора Василишина: дерматология и эстетика
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, Центр Здоровья доктора Василишина «Dr.V»
Телефон: 0672369111
Гиперпигментацию можно корректировать с помощью лазерных процедур (фраксельный лазер) Но для предупреждения дальнейшего появления пигментации Вам необходима коррекция эндокринных функций организма и решить проблему с работой ЖКТ.