льова | 2015-03-28 22:03:22

травма пальця

Пол: мужской. Возраст: 24 года. доброго вечора,тиждень тому зняв гіпс з руки в мене було розтягнення сухожилля на вказівному пальці,скажіть будь-ласка через скільки часу я зможу його згинати повністю,і як його порадити розробляти ??? ДЯКУЮ

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
1) точних термінів не існує - все залежить від важкості травми, від тривалості іммобілізації, від інтенсивності та наполегливості в розробці та від особливостей організму. 2) Інтенсивність та можливість розробки визначається характером ушкоджень зв*язок, та терміном іммобілізації. При незначному пошкодженні можлива більш рання та більш інтенсивна розробка. При значних пошкодженнях з явищами нестабільності та недостатності зв*язкового апарату (перевіряється лікарем під час огляду) потрібна набагато триваліша іммобілізація та більш обережна та поступова розробка.