не можем завагітніти

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Третій рік не можем завагітніти. 1.5 року назад виявили хламідії, лікувалися хемоміцином і лавомаксом обоє. Ще було запалення шийки матки і невеличка ерозія, вилікували і зробили кріо. Потім гінеколог прописала регулон на 3 міс, і сказала після них одразу вагітніти. пройшло вже пів року і безрезультатно. чоловіка спермограма не дуже але вагітність можлива, д-з гіпоспермія приписали амбовіт на 1міс але повторно аналіз не робили чоловік не хоче, каже як Бог дасть так і буде. Що мені робити далі? я втомилась чекати чуда...

Ответы врачей 1

Радько Виталий Юрьевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: Киев, Украина, ул. Российская 54\15, МЦ «Мать и дитя»
В Вашій ситуації потрібно в першу чергу зробити 2 речі: 1)враховуючи перенесений хламідіоз перевірити на прохідність маткові труби,т.к. часто після нього виникає злуковий процес,який порушує прохідність маткових труб 2)все ж таки здати спермограму чоловіку,т.я.від цього на 50% залежить ймовірність настання вагітності. Якщо ще будуть питання, можете писати на ел.пошту: [email protected]