18Виталий18 | 2015-03-31 20:35:34

Коліно

Пол: мужской. Возраст: 22 года. Мій брат (22 роки) при відіграв в футбол, потім почалися проблеми вискочило коліно, його вправили, ходить нормально, але іноді вискакує, бігати неможе. Таке сталося приблизно рік тому.

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Якщо вилітає коліно, то потрбіна артроскопічна операція - це або одна з хрестоподібних зв*язок порвана (частіше передня), або колатеральні зв*язки, або утримувач надколінка (медіальна пателофеморальна зв*язка), або іноді таке відчуття дають розрив меніска по типу ручки лійки. Буде довго бігати з вилітаючим коліном без операції, розіб*є хрящ, який відновлюється погнано або не відновлюється взагалі в залежності від характеру ушкодження.