lyubov09 | 2015-04-06 16:54:56

свербіж і "мішечок з шишечкою" на анусі

Пол: женский. Возраст: 32 года. Доброго дня! Пару років турбує свербіж між сідницями, від ануса до копчика, супроводжується болями, до того ж - на анусі утворення 'мішечка з шишечкою'. Ходити та сидіти не заважає, та іноді відчувається дискомфорт (при підмиванні). Часто утворюється якась рідина (відчувається вологість) неприємного запаху, а потім ніби висихає і це вже якась інша рідина, але густіша, яку можна зібрати серветкою. Підскажіть, будь ласка, що це таке і як з цим боротися? Порадьте, якщо можете, хорошого лікаря в Ужгороді чи в Закарпатській області, бажано жінку. Дякую!

Ответы врачей 2

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Мішечок на анусі швидше за все виявиться зовнішнім гемороїдальним вузлом. Але для точної діагностики вам необходно звернутись до лікаря. Якщо проктолог виключить хірургічні захворювання, вам потрібно буде звернутись до дерматолога для лікування дерматиту.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, судячи з опису симптомів, у вас є явища дерматиту. В даному випадку важливо виключити хірургічні захворювання, які також можуть супроводжуватись свербежем - нориці прямої кишки, епітеліальний куприковий хід (ЕКХ).