katya-vl | 2015-04-10 19:05:06

Антибіотики

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Добрий вечір!Я лікуюсь від дісплазії шийки матки,чоловіку назначили теж антибіотик , але у нього гепатит і йому не можна антибіотиків...Підскажіть будь ласка чим замінити антибіотик?

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Шановна! Чинниками дисплазії шийки матки можуть бути різні збудники - бактерії, віруси (особливо віруси папіломи людини) та інші. Віруси лікуються переважно противірусними засобами. Для того, щоб дати правильну пораду, потрібно знати Ваші результати обстеження, а також природу гепатиту у Вашого чоловіка. З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т.492-34-80 /81).