Інна | 2015-04-15 13:29:49

щитовидка

Пол: женский. Возраст: 22 года. Добрий день! Мені в 2013 році ви робили операцію удалили повністю щитовидку. На даний момент я приймаю еутірокс 125мг. В мене як місяць назад на одному оці побіліли рісніци спочатку трішки, але їх кількість збільшується. Була в окуліста і дерматолога то вони сказали що треба йти до ендокринолога. Це взагалі повязано з ендокринологію чи ні?

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Будьте здорові, Інно! Складно відповісти на Ваше запитання. Бо я не бачу Вашого обличчя! Але я можу думати про те, що у Вас є виснаження організму. Для цього стану є ефективне лікування. Але воно різне в кожному окремому випадку. Звертайтеся на прийом для діагностики!