olaa.84 | 2015-04-17 18:11:17

анальні тріщини

Пол: женский. Возраст: 30 лет. В грудні була операція по видаленню вн і зовн гімор. вузлах,всіх було 5.Лікар сказав операція пройшла успішно під заг анастезією.Та кажного місяця,інколи через тиждень трапляються анальні тріщини,кров при дефекації.Вставляю обліпіхові свічки 5 днів по 2 вдень,проходить.Якщо сиджу на дієті,лише риба,йогурти,молочне,рибасупи,то все добре.Але важко відмовитись від мучного,солодкого,мяса і т.д.З'їдаю трошки і кров.Тепер завжди треба так дієтично харчуватись чи варто до лікаря?Після операції не хочеться знову на огляд.Дякую гімороїдальні вузли вн і зовнішні,защемлення операція

Ответы врачей 6

Специалист
Добрий день.На жаль,показана консультація проктолога.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Индивидуальная особенность формирования рубца
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Стеноз может возникнуть при любой операции, зависит от индивидуальных особенностей, проблема решается путем девульсии или бужирования.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Доброго дня, возможно Ваша проблема связана с некоторой деформацией анального канала, и не с сформировавшейся рубцовой тканью. Необходимо исключить выраженный стеноз, если его нет, можно ограничиться подсушивающими свечами, например Анузол.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Самі по собі солодке, мучне та м`ясо не повинні призводити до виділення крові и появи тріщин. Потрібно розібратись в причинах такої ситуації.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго вечора. Вам потрібно звернутись до лікаря. Такі симптоми можуть свідчити про формування рубцевої стриктури (звуження) анального каналу. В цьому випадку виділення крові можи виникати внаслідок травматизації післяопераційних рубців. Наявність анальних тріщин також повинен засвідчити лікар.