Галочка | 2015-04-19 10:26:54

Краєве прикріплення плаценти

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Доброго дня! На узд поставили діагноз краєве прикріплення плаценти, локалізація передня стінка, відстань від нижнього краю до внутрішнього вічка 70мм вн.вічко. Що це означає,чи можливе підняття плаценти? Зараз термін 21тиждень. Чи потрібно з таким діагнозом лягати в лікарню. На разі нічого не турбує і кровотеч немає.

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
У вашому випадку буде правильніший діаноз: низьке розташування плаценти або навіть нормальне через те, що низьке розташування це коли плацента розташована ближче ніж на 7 см від внутрішнього зіву. Плацента може ще трохи піднятись. Госпіталізація у вашому випадку не потрібна. Потрібно бути настороженим в плані кровянистих виділень. Удачі